Online rozhovor - Jak se připravovala výstava Kouzelné hrací strojky? Zeptejte se jejího autora

19.07.2012 | Fascinují vás hrací skříňky, orchestriony, flašinety a další automatofony? Chcete se o nich dozvědět něco víc? A zajímá vás, jak se připravovala výstava Kouzelné hrací strojky, kterou můžete navštívit v Českém muzeu hudby? Ptejte se již teď autora výstavy Petra Baloga. Rozhovor proběhne ve čtvrtek 19. 7. 2012 od 11:00

Zajímá vás, jaká bude letošní Pražská muzejní noc? Ptejte se její koordinátorky

06.06.2012 | V sobotu 9. června se do postele jen tak nedostanete. Od 19.00 totiž vypukne již devátý ročník Pražské muzejní noci. S podtitulem: "deváté muzejní bdění" bude až do jedné hodiny po půlnoci lákat na netradiční atmosféru a bohatý doprovodný program. Koordinátorka akce Ivana Havlíková z Národního muzea vám zodpoví vše, co by vás mohlo zajímat.

Co nabídne projekt Národní kronika? Ředitel projektu odpoví v online chatu

23.05.2012 | Sdělte nám svůj názor na projekt SENSEN. Budete využívat možností, které nabízí? Dne 30. května v době od 11:00 do 12:00 proběhne na webu Muzeum3000 online rozhovor s ředitelem projektu SENSEN Zdeňkem Procházkou a historikem Národního muzea Markem Junkem.

Online rozhovor s egyptologem Pavlem Onderkou

12.04.2012 | Přední český egyptolog Pavel Onderka z Náprstkova muzea odpovídal čtenářům nejen na otázky, které se týkají znovuobjevení ztraceného chrámu v lokalitě Wad Ben Naga v Súdánu.