Po stopách tajemství Historické budovy Národního muzea – 2.díl

18. 6. 2012 | Uzavřená Historická budova Národního muzea odhalila jedno ze svých skrytých míst. Byly jím podzemní prostory, kde se dříve nacházely muzejní depozitáře a trezory.

Trezorové depozitáře jsou jednou z důležitých součástí Národního muzea. I tyto prostory v následujících letech projdou kompletní rekonstrukcí, kterou nutně potřebují.

Právě v těchto místnostech byly uloženy unikátní předměty, které také i s jejich příběhy postupně představíme v reportážích na portálu Muzeum3000.

Na co se můžete těšit příště? Zavedeme vás do veřejnosti téměř neznámého prostoru pod kašnou, která stojí před Historickou budovou Národního muzea. I zde si zub času vybral svou daň.

Podívejte se na první díl našeho seriálu o zajímavých místech Historické budovy Národního muzea

Soutěžte o exkluzivní prohlídku uzavřené Historické budovy Národního muzea!

Sledujte pečlivě náš seriál o tajemstvích Historické budovy NM. ,
Na konci videí naleznete soutěžní otázku. Pokud si s odpovědí na otázku z tohoto dílu nevíte rady, napovíme vám, že správnou odpověď naleznete na portálu eSbirky.

Odpověď na otázku zašlete na email soutez@nm.cz. Do předmětu zprávy napište "Prohlídka muzea 1". Do těla emailu uveďte správnou odpověď a vaše jméno.

Z každé soutěžní otázky vzejde jeden vítěz, který se po ukončení seriálu bude moci zúčastnit speciální komentované prohlídky uzavřenou budovou.

Odpovědi na otázku z tohoto videa můžete zasílat do 1. 7. 2012 (včetně).

Výherci budou informováni emailem. Datum prohlídky bude včas uveřejněno a stanoveno Národním muzeem.

(adr)